Blog Hakkında

Hemen herkes küçük yaşlarda günlük tutmaya heveslenmiş ancak çok azı bunu hayat boyu devam ettirebilmiştir. Ben de bir heves başladım işte, yüzlerce ‘blogger’ gibi katıldım bu kervana. Bakalım devamını getirebilecek miyim?

Blog yazılarının özünde kişisel düşünceler yatar, aynı günlükler gibi… Takip etmekten hoşlandığınız bir alanla ilgili düşüncelerinizi diğerleriyle paylaşabilecek son derece özgür bir ortamdır. İşin güzel tarafı da bu zaten. Tecrübelerini paylaşmak. Peki ben ne paylaşacağım? Oradan buradan duyduğum, okuduğum (genelde teknolojik) haberleri paylaşacağım. Oynadığım oyunları yazacağım, önerilerde bulunacağım. ‘Şunlara sakın dokunmayın, zaman kaybı’ diyeceğim. Elime geçen ufak tefek ürünleri incelemeye çalışacağım, artılarını eksilerini vurgulayacağım.

Sonuçta amacım aklımın erdiği teknolojik konular hakkındaki fikirlerimi paylaşmak ve bunlardan fayda sağlayabilecek kişilere bir şekilde ulaşmaya çalışmak olacak.

Girdileri bu çerçevede değerlendirdiğiniz için  ve bloguma yaptığınız ziyaretlerden ötürü hepinize çok teşekkür ederim 🙂

Bir de bana ulaşmak için  FacebookTwitter veya  Google+ ‘ı  tercih edebilirsiniz. Ayrıca yazılarıma yorum yazabilirsiniz. (- Seni gidi seni) Hızlı yanıtlamaya çalışıyorum.

Sevgiler, Saygılar…